KKM Te Aho Matua

E whitu ngā rohe o Te Rūnanga Nui o Ngā Kura Kaupapa Māori o Aotearoa.

Te Hiku

TKKM o Kaikohe

TKKM o Taumarere

TKKM o Te Rangi Aniwaniwa

TKKM o Te Rāwhitiroa

TKKM o Te Tonga o Hokianga

TKKM o Whangaroa

TKKM o Pukemiro

TKKM o Ngā Ringa o Matariki

TKKM o Tūtūtarakihi


 


Māngai ā-rohe
Hemi Epiha

Kaihāpai ā-rohe
Hohepa Campbell 
hohepa@runanga.co.nz
 

Tāmaki Makaurau

TKKM o Hoani Waititi Marae

TKKM o Mangere

Te Wharekura o Manurewa

TKKM o Manurewa

TKKM o Ngā Maungarongo

TKKM o Piripono

TKKM o Puau Te Moana Nui a Kiwa

TKKM o Te Kotuku

TKKM o Te Puaha o Waikato

TKKM o Te Raki Paewhenua

TKKM o Waiuku


 


Māngai ā-rohe
Lucy Te Moana


Kaihāpai ā-rohe
Mahanga Pihama

mahanga@runanga.co.nz

Te Puku

TKKM o Harataunga

TKKM o Otepou

Te Wharekura o Te Rau Aroha

TKKM ki Hurunga-te-Rangi

TKKM o Rotoiti

TKKM o Ruamata

TKKM o Te Hiringa

TKKM o Te Koutu

TKKM o Te Kura Kōkiri

TKKM o Whakarewa i te Reo ki Tūwharetoa

TKKM o Te Orini ki Ngāti Awa

TKKM o Taumarunui


 


Māngai ā-rohe
Hera Smith

Kaihāpai ā-rohe
Anahera Bowen

anahera@runanga.co.nz

Te Tai Rāwhiti

TKKM o Kawakawa mai Tawhiti

TKKM o Ngā Taonga Tūturu ki Tokomaru

TKKM o Ngā Uri a Māui

TKKM o Tapere-Nui-a-Whatonga

TKKM o Te Waiū o Ngāti Porou

Te Kura o Whatatutu

TKKM o Horouta Wānanga

TKKM o Hawaiki Hou


 


Māngai ā-rohe
Gerry Heeney

Kaihāpai ā-rohe
Sandy Walker

sandy@runanga.co.nz

Te Upoko o te Ika

TKKM o Mana Tamariki

TKKM o Manawatū

TKKM o Ngā Mokopuna

TKKM o Ngāti Kahungunu ki Heretaunga

TKKM o Ngāti Kahungunu ki Te Wairoa

TKKM o Takapau

TKKM o Tāmaki Nui a Rua

TKKM o Te Ara Hou

TKKM o Te Rito

TKKM o Te Wānanga Whare Tapere

TKKM o Te Pā Harakeke

TKKM o Wairarapa

TKKM o Parehuia


 


Māngai ā-rohe
Brenda Soutar

Kaihāpai ā-rohe
Brenda Soutar

brenda@runanga.co.nz

Te Kāhui Mounga

TKKM o Tamarongo

TKKM o Te Pi'ipi'inga Kākano mai i Rangiātea

Te Kura o Ngā Ruahine Rangi

TKKM o Ngāti Rangi

TKKM o Ngāti Ruanui

TKKM o Te Atihaunui-ā-Pāpārangi

TKKM o Tupoho

 


Māngai ā-rohe
Moana Kake Tuffley

Kaihāpai ā-rohe
Renee Wright

renee@runanga.co.nz

Te Waka

Te Wharekura o Arowhenua

TKKM o Otepoti

TKKM o Te Whānau Tahi

TKKM o Whakapumau i te Reo ki Waitaha

TKKM o Tuia te Matangi

 


Māngai ā-rohe
Tahu Paki

Kaihāpai ā-rohe
Renee Wright

renee@runanga.co.nz